
Dimmer Schneider ElectricRenovaVit
728 kr5 275 kr
Spara 86 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Renova
Vit 728 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
LED universal dimmer från Schneider Electrics, 4-400W/VA vriddimmer för ljusreglering.
Vid reglering av bakkantstyrd LED lampa (RC) 4-200VA. Framkantstyrd LED lampa (RL) 4-40VA. Glödljus, 230V halogen lampor (R) och de flesta typer av elektroniska (C)/ konventionella transformatorer(L) 4-400W/VA, skruvanslutning. Till- och frånslag via tryck på vred, trappomkoppling.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | WDE011626 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 51 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Renova |
| Djup | 51 cm |
| Bredd | 71 cm |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dimmer |
| EAN-nr | 3606481003768 |


