Kopplingsdosa Schneider Electric Exxact 25 mm IP442-fack
Rek. pris 540 kr
103 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
2-Fack

Exxact 25 mm IP44
2-fack
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Kopplingsdosa från Schneider Electrics, 25mm IP44-klass.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002461 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 2-Fack |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 85 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Exxact |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| EAN-nr | 3606480210075 |

