Trådlös Vrid Plejd WRT-01-EWSvart
395 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

WRT-01-EW
Svart
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Trådlös vrid för trådlös styrning av en eller flera produkter från Plejd. Du gör enkelt alla inställningar som behövs direkt i appen. Välj mellan varianter som passar med Schneider Exxact eller Elko RS/Plus. Dubbelklick på ratten kan användas för scenariostyrning. Beräknad batteritid upp till 15 år.
Varumärke
PlejdBeskrivning
Trådlös vrid för trådlös styrning av en eller flera produkter från Plejd. Du gör enkelt alla inställningar som behövs direkt i appen. Välj mellan varianter som passar med Schneider Exxact eller Elko RS/Plus. Dubbelklick på ratten kan användas för scenariostyrning. Beräknad batteritid upp till 15 år.
Flexibel montering
Placera lampknappen precis där du vill ha den! Vår trådlösa vrid placeras enkelt på valfri plats med dubbelhäftande tejp eller monteras i ram tillsammans med en vanlig lampknapp.
Denna variant passar med Elko RS/Plus.
Placera lampknappen precis där du vill ha den! Vår trådlösa vrid placeras enkelt på valfri plats med dubbelhäftande tejp eller monteras i ram tillsammans med en vanlig lampknapp.
Denna variant passar med Elko RS/Plus.
Egenskaper
| Varumärke | Plejd |
| Art.Nr. | WRT-01-EB |
| Färg | Svart |
| Utförande | 1-Pol |
| Bredd | 71 mm |
| Höjd | 71 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Montering | Infälld |
| Typ | Strömbrytare |
| Djup | 20 mm |
| EAN-nr | 7330018841337 |

