
Eluttag Beslag Design Backflip med USBRostfri
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
4 699 kr
3 759 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Eluttag Beslag Design Backflip med USB är ett eluttag som alltid är tillgängligt men aldrig i vägen. I stängt läge syns Evoline Backflip bara som en tunn platta på bänkskivan. Med en enkel fingertryckning vänder Backflip 180 grader. Evoline Backflip har två 230V/16A-uttag och ett USB-uttag för Smarttelefon/MP3-spelare m.m. Uttagen sitter säkert ovanför arbetsbänken vilket ger större skydd mot vätskespill. Eluttaget levereras med 2,5 m anslutningskabel. Max djup bänkskiva: 40 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Eluttag Beslag Design Backflip med USB är ett eluttag som alltid är tillgängligt men aldrig i vägen. I stängt läge syns Evoline Backflip bara som en tunn platta på bänkskivan. Med en enkel fingertryckning vänder Backflip 180 grader. Evoline Backflip har två 230V/16A-uttag och ett USB-uttag för Smarttelefon/MP3-spelare m.m. Uttagen sitter säkert ovanför arbetsbänken vilket ger större skydd mot vätskespill. Eluttaget levereras med 2,5 m anslutningskabel. Max djup bänkskiva: 40 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 989005 |
| Färg | Rostfri |
| Utförande | 2-vägs |
| Bredd | 104,8 mm |
| Djup | 53 mm |
| Vikt | 1,04 kg |
| Höjd | 55,6 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Backflip |
| Montering | Infällnad |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall |
| Inbyggnadsdjup | 53 mm |
| Produkttyp | Eluttag |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316189890053 |


