Eluttag Macro Design Låda Kitt
FRI FRAKT
Rek. pris 445 kr
fr.310 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Låda Kitt
310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Eluttag Macro Design Låda Kitt som passar till Macro Design kommoder Aura och Heart.
Recensioner
Sandra HVerifierad köpare
för 2 år sedanProdukten är rätt IP klassning men är inte anpassad för kommod utan är för vägguttag och inte anpassat för låda som det står.
- Det är ett uttag för väggen och inte i låda om man kontrollerar med elektriker, vilket gör att många elektriker inte vill installera den.
Stefan LVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkelt montage, god genomtänkt funktion.
Micke GVerifierad köpare
för 7 år sedanSitter på bra plats i lådan. Öppet så att sladden gå ner i den undre lådan.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Färg | Svart, Vit |
| Utförande | 1-Vägs |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Fungerar till | Aura/Heart |
| Material | PC (polykarbonat) |
| Produkttyp | Eluttag |


