Eluttag Svedbergs UnderdelSvart
940 kr
705 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Underdel
Svart
705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Eluttag som kan användas till Svedbergs nedre lådor. Välj mellan svart eller vit. 230V, IP44.
OBS! Elinstallationer skall utföras av behörig installatör.
Elanslutningen skall utföras som en fast installation.
Elanslutningen skall utföras som en fast installation.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 1212 |
| Färg | Svart |
| Utförande | 1-vägs |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Typ | Eluttag |
| RSK-nr | 8865624 |
| EAN-nr | 7323100174116 |





