
Kopplingsbox Beslag DesignDubbelt eluttagTriangulär
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
599 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kopplingsbox för 230V 50/60Hz med dubbelt el-uttag och 1500 mm kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 99280 |
| Färg | Aluminium look |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Produkttyp | Kopplingsbox |
| Material | Plast |
| Montering | Utanpåliggande |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7316189928008 |

