
Pop-Up Power Beslag Design 2+2 USB
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
715 kr
569 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

2+2 USB
569 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg och praktisk pelare från Beslag Design, som enkelt monteras och installeras i bordsskivan. Den har två jordade eluttag och två USB-uttag. Pop-Up design: tryck ner pelaren och den"poppar upp". Inklusive 2 meter anslutningskabel.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Snygg och praktisk pelare från Beslag Design, som enkelt monteras och installeras i bordsskivan. Den har två jordade eluttag och två USB-uttag. Pop-Up design: tryck ner pelaren och den"poppar upp". Inklusive 2 meter anslutningskabel.
Recensioner
Håkan JVerifierad köpare
för 6 år sedanBra funktion + lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 989441-31 |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 225 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Infällnad |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 3500 W |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3500 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180000468 |

