


Uttagsbox VedumUttagsbox 1-Vägs Vit Vedum
295 kr 369 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Utförande

Uttagsbox Vedum
Uttagsbox 1-Vägs Vit Vedum 295 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Uttagsbox Vedum är ett eluttag för montering i Vedums badrumsskåp. Denna uttagsbox är tillverkad av vit plast.
Övrigt
- Eluttag 1-väg
- Bredd: 70 mm
- Höjd: 100 mm
- Djup: 75 mm
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
- Eluttag 1-väg
- Bredd: 70 mm
- Höjd: 100 mm
- Djup: 75 mm
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
|---|---|
| Art.Nr. | 58411 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 1-Vägs |
| Bredd | 70 mm |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Montering | Utanpåliggande |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Eluttag hörn |
| EAN-nr | 7332936026506 |
