


Vägguttag Elko2-Vägs DUO Utan fästklor RS Renvit
Rek. pris 275 kr
!
133 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2-Vägs DUO Utan fästklor RS Renvit
133 kr
- Förväntas åter i lager 2026-04-13
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vägguttag från Elko.
Information
- Uttag 2-vägs 16A 250V med DUO-sockel infällt med jord
- Utan fästklor
- Renvit
- Uttag 2-vägs 16A 250V med DUO-sockel infällt med jord
- Utan fästklor
- Renvit
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
|---|---|
| Art.Nr. | EKO30125 |
| Bredd | 84 mm |
| Djup | 49 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| Anslutning | Skruv/snabb |
| Höjd | 104 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Vägguttag |
| Jordad | Ja |
| EAN-nr | 7020160301253 |
