Vägguttag Schneider Electric Exxact 2xUSBVit
Rek. pris 3 912 kr
747 kr
731 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Exxact 2xUSB
Vit
731 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Exxact 1-vägsuttag från Schneider Electrics med 2 x USB laddning 2,4A Typ A, jordat, snabbanslutning, inkl klor, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 35mm. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 1-vägsuttag från Schneider Electrics med 2 x USB laddning 2,4A Typ A, jordat, snabbanslutning, inkl klor, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 35mm. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002179 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 44 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Jordad | Ja |
| Material | Plast |
| Typ | Vägguttag |
| EAN-nr | 3606489429768 |
