Monteringslist LTC För Solcell 680mm Aluminium
695 kr
30 dagars prisgaranti

För Solcell 680mm Aluminium
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Monteringslister i aluminium för solceller. 2 Lister x 680mm. 4 skruvar för montering av solcell på list ingår.
Varumärke
LTCBeskrivning
Monteringslister i aluminium för solceller. 2 Lister x 680mm. 4 skruvar för montering av solcell på list ingår.
Egenskaper
| Varumärke | LTC |
| Art.Nr. | 2062-6 |
| Typ | Monteringslist |
| Bredd | 680 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Silver |
| EAN-nr | 7350115120623 |
