Solcellsregulator Victron BlueSolarPWM, Light 12/24V-30A
469 kr
445 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Djup:
3 cm
Höjd:
7 cm
Bredd:
13 cm
Laddström:
3 A

BlueSolar
PWM, Light 12/24V-30A
445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VictronBeskrivning
En användarvänlig, pålitlig och prisvärd PWM-regulator från Victron.
PWM-regulator med inbyggd temperatursensor och stöd för trestegs batteriladdning (bulk, absorption och flyt). Den är skyddad mot överladdning, kortslutning och omvänd polaritet, och har även en funktion för frånkoppling vid lågutspänning. Bra regulator till ett bra pris.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103549 |
| Djup | 3 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 7 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Vikt | 0,15 kg |
| Utförande | PWM, Light 12/24V-30A |
| Färg | Svart |
| Laddström | 3 A |
| Typ | Solcellsregulator |
| EAN-nr | 8719076025405 |

