Omformare Victron Phoenix 12V VE.Direct SCHUKO
fr.1 546 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Phoenix 12V VE.Direct SCHUKO
1 546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VictronBeskrivning
Sinusomformare som omvandlar strömmen från 12V till 230V. Ger en helt ren sinuskurva.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP21 |
| Typ | Omformare |
| Spänning | 17 V |
| Färg | Blå |
| Djup | 15, 12,5, 27,5, 36,2, 48,5 cm |
| Höjd | 8,6, 11,7, 48,5, 53,3 cm |
| Bredd | 17,2, 21,9, 23,2, 28,5 cm |
| Vikt | 4,1, 7,4, 12,4, 13,2, 19,32 kg |
| Effekt/prestanda | 3, 4, 6, 9, 22 W |
| Utförande | 12/1200, 12/1600, 12/2000, 12/3000, 12/500 |
| Effekt | 3, 4, 6, 9, 22 W |

