Säkerhetshandtag HOPPE London 013/93S 7/53
fr.762 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

London 013/93S 7/53
762 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Säkerhetshandtag HOPPE London 013/93S 7/53 är ett säkerhetshandtag till fönster och fönsterdörrar (HOPPE London 93S). I kombination med 7-stifts ovalcylinder är det godkänt av Svenska Brand och Säkerhetscertifiering AB, standard SS3620 Klass B. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig. Handtagssprint: 7 x 53 mm.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Säkerhetshandtag HOPPE London 013/93S 7/53 är ett säkerhetshandtag till fönster och fönsterdörrar (HOPPE London 93S). I kombination med 7-stifts ovalcylinder är det godkänt av Svenska Brand och Säkerhetscertifiering AB, standard SS3620 Klass B. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig. Handtagssprint: 7 x 53 mm.
Recensioner
Erik EVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnyggt handtag passade perfekt på dörren.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Höjd | 35 mm |
| Färg | F1 Alu. silver |
| Serie | London |
| Typ | Säkerhetshandtag |
| Material | Aluminium |
| Djup | 120 mm |
| Längd | 240 mm |
| Låsbar | Ja |
| Handtag | Höger, Vänster |
