Mellanlist Leif Arvidsson med Dubbla Läppar för Port 5,1 m
1 001 kr
30 dagars prisgaranti

Mellanlist Leif Arvidsson med Dubbla Läppar för Port 5,1 m
1 001 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Mellanlist dubbel för tätning mellan sektioner på vikportar. Längd 5,1 m. Profilmått 40x10 mm. Monteras mellan sektioner på vikportar, skruvas vanligen med självborrande montageskruv i mitten av profilen.
Varumärke
EABBeskrivning
Mellanlist dubbel för tätning mellan sektioner på vikportar. Längd 5,1 m. Profilmått 40x10 mm. Monteras mellan sektioner på vikportar, skruvas vanligen med självborrande montageskruv i mitten av profilen.
Egenskaper
| Varumärke | EAB |
| Art.Nr. | 5716 |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Typ | Mellanlist |
| Färg | Svart |
| Längd | 5,1 m |
| EAN-nr | 7332903057168 |

