Arbetsbock Laggo4-steg med förlängningsben
3 150 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
1000 mm

Arbetsbock Laggo
4-steg med förlängningsben
3 150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hopfällbar arbetsbock utrustad med 2st steglöst justerbara förlängningsben. Justering av förlängningsbenen görs med ett enkelt handgrepp. Arbetsbocken är tillverkad av kraftiga elförzinkade stålrör och har en rejäl plattform i vattenfast plywood, 750x250 mm.
Varumärke
LaggoBeskrivning
Hopfällbar arbetsbock utrustad med 2st steglöst justerbara förlängningsben. Justering av förlängningsbenen görs med ett enkelt handgrepp. Arbetsbocken är tillverkad av kraftiga elförzinkade stålrör och har en rejäl plattform i vattenfast plywood, 750x250 mm.
Information
- Hopfällbar: Ja
- Mått hopfälld: L:120 H:30 B:89 cm
- Plattformsmått: L:25 H:100 B:75 cm
- Transportlängd: 120 cm
- Hopfällbar: Ja
- Mått hopfälld: L:120 H:30 B:89 cm
- Plattformsmått: L:25 H:100 B:75 cm
- Transportlängd: 120 cm
Egenskaper
| Varumärke | Laggo |
| Art.Nr. | 124 |
| Höjd | 1000 mm |
| Bredd | 890 mm |
| Djup | 780 mm |
| Vikt | 12 kg |
| Antal Steg | 4 st |
| Typ | Arbetsbock |
| Material | Stål |
| Maxlast | 150 Kg |
| EAN-nr | 7392524000165 |

