Arbetsbock Wibe 35003 STEG
3 764 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
75 cm

3500
3 STEG
3 764 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En robust arbetsbock som tål stora påfrestningar och tuff, daglig användning. Utsvängda ben och stor arbetsyta. Allt för att ge hantverkaren ett riktigt säkert arbetsredskap.
Varumärke
WibeBeskrivning
En robust arbetsbock som tål stora påfrestningar och tuff, daglig användning. Utsvängda ben och stor arbetsyta. Allt för att ge hantverkaren ett riktigt säkert arbetsredskap.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 721456 |
| Höjd | 75 cm |
| Bredd | 87 cm |
| Djup | 890 mm |
| Vikt | 7,2 kg |
| Antal Steg | 3 st |
| Typ | Arbetsbock |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7318127214563 |
