Arbetsbock Wibe 5500+2 STEG
3 911 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
50 cm

5500+
2 STEG
3 911 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En stabil arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med utvinklade ben och stort ståplan. Allt för att ge dig som hantverkare ett riktigt säkert arbetsredskap.
Varumärke
WibeBeskrivning
En stabil arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med utvinklade ben och stort ståplan. Allt för att ge dig som hantverkare ett riktigt säkert arbetsredskap.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 805502 |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 81 cm |
| Djup | 700 mm |
| Vikt | 5,8 kg |
| Antal Steg | 2 st |
| Typ | Arbetsbock |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7318128055028 |
