Arbetsbock Wibe 55AB3 STEG
2 614 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
74,7 cm

55AB
3 STEG
2 614 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En stabil och säker arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med djupa, bekväma steg och en väl tilltagen överplatta. Allt för ge dig ett riktigt hjälpmedel i arbetet.
Varumärke
WibeBeskrivning
En stabil och säker arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med djupa, bekväma steg och en väl tilltagen överplatta. Allt för ge dig ett riktigt hjälpmedel i arbetet.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 804033 |
| Höjd | 74,7 cm |
| Bredd | 66,9 cm |
| Djup | 847 mm |
| Vikt | 6,4 kg |
| Antal Steg | 3 st |
| Typ | Arbetsbock |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7318128040338 |
