Arbetsbock Wibe 55AB4 STEG
3 263 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
99,7 cm

55AB
4 STEG
3 263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En stabil och säker arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med djupa, bekväma steg och en väl tilltagen överplatta. Allt för ge dig ett riktigt hjälpmedel i arbetet.
Varumärke
WibeBeskrivning
En stabil och säker arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med djupa, bekväma steg och en väl tilltagen överplatta. Allt för ge dig ett riktigt hjälpmedel i arbetet.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 804034 |
| Höjd | 99,7 cm |
| Bredd | 73,5 cm |
| Djup | 1049 mm |
| Vikt | 8,4 kg |
| Antal Steg | 4 st |
| Typ | Arbetsbock |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7318128040345 |
