Arbetspall Wibe 5000+2 STEG
4 699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
45 cm

5000+
2 STEG
4 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En stabil och säker arbetspall med extra djupa steg. Har lutning som en vanlig trappa vilket gör det enkelt att kliva upp och ner. Som hopfälld tar den liten plats och är lätt att transportera.
Varumärke
WibeBeskrivning
En stabil och säker arbetspall med extra djupa steg. Har lutning som en vanlig trappa vilket gör det enkelt att kliva upp och ner. Som hopfälld tar den liten plats och är lätt att transportera.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 808022 |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 580 mm |
| Vikt | 6,5 kg |
| Antal Steg | 2 st |
| Typ | Arbetspall |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 58 cm |
| EAN-nr | 7318128080228 |
