Jordankare Jabo Spjut 47x47x600 mmVit
89 kr
55 krSpara 38 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Spjut 47x47x600 mm
Vit
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett stolpfundament/spjut för montering av stolpe till antingen skärmar eller staket. Passar stolpe 45x45 mm
Varumärke
JaboBeskrivning
Ett stolpfundament/spjut för montering av stolpe till antingen skärmar eller staket. Passar stolpe 45x45 mm
Recensioner
Kristina JVerifierad köpare
för 1 år sedanDe uppfyller mina behov och jag inser nu att jag borde ha köpt flera…
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10025 |
| Dimension | 47x47 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 47 mm |
| Bredd | 47 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Stolpspjut |
| EAN-nr | 7393290100257 |
