Jordankare Jabo Spjut 71x71x750 mmVit
125 kr
79 krSpara 37 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Spjut 71x71x750 mm
Vit
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett stolpfundament/spjut för montering av stolpe till antingen skärmar eller staket. Passar stolpe 70x70 mm
Varumärke
JaboBeskrivning
Ett stolpfundament/spjut för montering av stolpe till antingen skärmar eller staket. Passar stolpe 70x70 mm
Recensioner
Fredrik SVerifierad köpare
för 1 år sedanDe var knepiga att få ner helt rakt, och rätt vinkel, vi skulle sätta över 50 stycken så det var väldigt få som vi fick exakt som vi vill ha dem. En gick av från "huvudet" när vi skulle dra upp den, då den gick ner för snett.
GertVerifierad köpare
för 1 år sedanen sprack dålig svets
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10027 |
| Dimension | 71x71 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 71 mm |
| Bredd | 71 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Stolpspjut |
| EAN-nr | 7393290100271 |
