Metallfot Nordingrå Trä till Pelare
1 079 kr
30 dagars prisgaranti

till Pelare
1 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Metallfot med höjdjustering till pelare.
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 255 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 125 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Djup | 125 mm |
| Material | Järn |
| Typ | Metallfot |

