Stolpsko NSH till 38 mm Stolpe
115 kr
99 krSpara 14 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

till 38 mm Stolpe
99 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grön stolpfot från NSH till montering av stängselnät på fast grund, såsom betong. Stolpfoten skruvas fast med fyra bultar, och stolpen kan därefter kilas ner över stolpfoten. Passar till stolpar med en diameter på 38 mm.
Varumärke
NSHBeskrivning
Grön stolpfot från NSH till montering av stängselnät på fast grund, såsom betong. Stolpfoten skruvas fast med fyra bultar, och stolpen kan därefter kilas ner över stolpfoten. Passar till stolpar med en diameter på 38 mm.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 802-283 |
| Färg | Grön |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpsko |
| EAN-nr | 5705858033051 |
