Stolpsko NSH till Panelstängsel Grå
65 kr
59 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

till Panelstängsel Grå
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grå stolpfot till panelstängsel som mäter 100 x 100 mm. perfekt för stabil montering av stängsel och erbjuder en hållbar lösning med sin metallkonstruktion.
Varumärke
NSHBeskrivning
Grå stolpfot till panelstängsel som mäter 100 x 100 mm. perfekt för stabil montering av stängsel och erbjuder en hållbar lösning med sin metallkonstruktion.
specifikationer
- omkrets cm: 50 cm
- material: metall
- färg: grå
- produkthöjd cm: 3.4 cm
- produktbredd cm: 10 cm
- produktdjup cm: 10 cm
- omkrets cm: 50 cm
- material: metall
- färg: grå
- produkthöjd cm: 3.4 cm
- produktbredd cm: 10 cm
- produktdjup cm: 10 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 802-281 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Längd | 10 cm |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpsko |
| Höjd | 3,4 cm |
| Bredd | 10 cm |
| EAN-nr | 5705858031293 |

