Stolpsko NSH till Panelstängsel Grön
65 kr
59 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

till Panelstängsel Grön
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Robust stolpfot för panelstängsel. perfekt för säker installation av panelstängsel med sina mått 100 x 100 x 34 x 6 mm och en klassisk grön färg.
Varumärke
NSHBeskrivning
Robust stolpfot för panelstängsel. perfekt för säker installation av panelstängsel med sina mått 100 x 100 x 34 x 6 mm och en klassisk grön färg.
specifikationer
- omkrets cm: 50 cm
- material: metall
- färg: grön
- produkthöjd cm: 3.4 cm
- produktbredd cm: 10 cm
- produktdjup cm: 10 cm
- omkrets cm: 50 cm
- material: metall
- färg: grön
- produkthöjd cm: 3.4 cm
- produktbredd cm: 10 cm
- produktdjup cm: 10 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 802-280 |
| Färg | Grön |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Längd | 10 cm |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpsko |
| Höjd | 3,4 cm |
| Bredd | 10 cm |
| EAN-nr | 5705858031286 |

