Nummerskylt Hide-A-Lite Pave Wal
fr.448 kr
fr.335 krSpara 25 %Kampanj31 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pave Wal
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sätt smidigt husnummer på fasaden som lyses upp av din Pave-armatur. Fästes enkelt på armaturens baksida. Levereras komplett med vita klisteretiketter (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Passar lika bra vid entrén till bostadsrättsföreningen som på hyresfastigheten.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Sätt smidigt husnummer på fasaden som lyses upp av din Pave-armatur. Fästes enkelt på armaturens baksida. Levereras komplett med vita klisteretiketter (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Passar lika bra vid entrén till bostadsrättsföreningen som på hyresfastigheten.
Pave Wall Nummerskylt Antracit. Levereras komplett med vita klisteretiketter (3x 0-9 och 3x A-J).
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Antracit, Grå |
| Bredd | 115 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Vikt | 0,06 kg |
| Typ | Husnummer |
| Material | Aluminium |
| Serie | Pave |
| Djup | 25 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4523, 4580 |
