Schackel Habo A4 Stål
Rek. pris 97 kr/2-pack
Lägsta totalpris 276:-
fr.69 kr/2-packSe priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A4 Stål
4 2-pack / 276 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Schackel av syrafast A4-stål från Habo. Levereras i förpackning om 2 st. Maxbelastningen är ett beräknat värde, garanteras inte.
Varumärke
HaboBeskrivning
Schackel av syrafast A4-stål från Habo. Levereras i förpackning om 2 st. Maxbelastningen är ett beräknat värde, garanteras inte.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 10, 12, 16, 20, 25 mm |
| Höjd | 18, 21, 27, 34, 42 mm |
| Antal | 1, 2 st/frp |
| Tjocklek | 5, 6, 8, 10, 12 mm |
| Material | A4 Stål |
| Typ | Schackel |
| Max Belastning | 80, 100, 200, 300, 500 Kg |
