Schackel Habo Elzink 608H3
Rek. pris 30 kr/st
Lägsta totalpris 58:-
29 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Elzink 608H3
2 st / 58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Schackel av stål från Habo. Levereras i förpackning om 2 st. Maxbelastningen är ett beräknat värde, garanteras inte.
Varumärke
HaboBeskrivning
Schackel av stål från Habo. Levereras i förpackning om 2 st. Maxbelastningen är ett beräknat värde, garanteras inte.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 11492 |
| Bredd | 16 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 16 mm |
| Material | Elzinkad Stål |
| Typ | Schackel |
| Max Belastning | 200 Kg |
| EAN-nr | 7317900114922 |
