Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Combi FZB Band3,9x51 mm
530 kr/frp
370 kr/frpSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,9 x 51 mm

Combi FZB Band
3,9x51 mm
370 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Rakbandad gipsskruv combi för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-low), penetrerar mycket snabbt i trä- och stålregeln och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | CRB3051 |
| Dimension | 3,9 x 51 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 51 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940008780 |

