Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 1 mm FZB Band3,5x38 mm
355 kr/frp
259 kr/frpSpara 27 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,5 x 38 mm

Stål 1 mm FZB Band
3,5x38 mm
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Rakbandad gipsskruv för stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | RB2038 |
| Dimension | 3,5 x 38 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 38 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 1000 st/frp |
| Typ | Gipsskruv |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| EAN-nr | 7393940010165 |

