Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 2 mm FZB Band3,9x51 mm
715 kr/frp
503 kr/frpSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,9 x 51 mm

Stål 2 mm FZB Band
3,9x51 mm
503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Rakbandad gipsskruv för förstärkningsregel max 2 mm.
Borrspets med enkelledande stålgängor, borrar mycket snabbt i ståltjocklek upp till 2 mm och sjunker in i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | RB5051 |
| Dimension | 3,9 x 51 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 51 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940023615 |

