Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä FZB Band3,9x41 mm
243 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,9 x 41 mm

Trä FZB Band
3,9x41 mm
243 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Rakbandad gipsskruv för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | RB3041 |
| Dimension | 3,9 x 41 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 41 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940006922 |

