
Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv ABTrä FZB Band
fr. 366 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Välj Dimension (mm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Rakbandad spånskiveskruv för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i spånskivan, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
|---|---|
| Dimension | 4,2 x 30, 4,2 x 41, 4,2 x 51, 4,2 x 55 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 30, 41, 51, 55 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal (st/frp) | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Produkttyp | Spånskiveskruv |
