Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä FZB Band4,2x41 mm
433 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,2 x 41 mm

Trä FZB Band
4,2x41 mm
433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Rakbandad spånskiveskruv för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i spånskivan, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | RB8041 |
| Dimension | 4,2 x 41 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 41 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7393940010141 |

