Dimension: 7x70 mm, Innehåll: 250 st
1 209 kr
1 028 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dimension: 7x70 mm, Innehåll: 250 st
1 028 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Karmskruv FAST avsedd för montage av fönster och dörrkarmar. Den fritt roterande zinkhylsan på stålskruven gör det möjligt att justera karmen inåt eller utåt med hjälp av olika montagenycklar. Ytbehandling: Elförzinkad.
Varumärke
FASTBeskrivning
Karmskruv FAST avsedd för montage av fönster och dörrkarmar. Den fritt roterande zinkhylsan på stålskruven gör det möjligt att justera karmen inåt eller utåt med hjälp av olika montagenycklar. Ytbehandling: Elförzinkad.
Hink.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286108 |
| Dimension | 7x70 mm |
| Diameter | 7 mm |
| Längd | 70 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Produkttyp | Karmskruv |
| EAN-nr | 7319972861087 |
