Karmskruv FAST 50 stDimension: 7x140 mm, Innehåll: 50 st
443 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
7x140 mm

50 st
Dimension: 7x140 mm, Innehåll: 50 st
443 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-11
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Karmskruv FAST avsedd för montage av fönster och dörrkarmar. Den fritt roterande zinkhylsan på stålskruven gör det möjligt att justera karmen inåt eller utåt med hjälp av olika montagenycklar. Ytbehandling: Elförzinkad.
Varumärke
FASTBeskrivning
Karmskruv FAST avsedd för montage av fönster och dörrkarmar. Den fritt roterande zinkhylsan på stålskruven gör det möjligt att justera karmen inåt eller utåt med hjälp av olika montagenycklar. Ytbehandling: Elförzinkad.
Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286107 |
| Dimension | 7x140 mm |
| Diameter | 7 mm |
| Längd | 140 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 50 st/frp |
| Typ | Karmskruv |
| EAN-nr | 7319972861070 |
