
Träskruv AdjufixFör Karmhylsa
fr. 205 kr/frp
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Adjufix skruv mot trä, för lätt montage; vanliga fönster och innedörr.
Egenskaper
| Varumärke | Adjufix |
|---|---|
| Utförande | 6x50 mm, 6x65 mm, 8x64 mm |
| Diameter | 6, 8 mm |
| Längd | 50, 64, 65 mm |
| Ytbehandling | Förzinkad |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Träskruv |
