Golv/Listskruv FAST T10Gul, Dimension: 3,2x30 mm
152 kr/frp
129 kr/frpSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,2x30 mm
Färg:
Gul

T10
Gul, Dimension: 3,2x30 mm
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golv/Listskruv FAST T10 avsedd för infästning av lister och massiva golv, speciellt där risk för sprickbildning är stor. Klarar 1,0 mm stålregel. Ytbehandling: Gulförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Golv/Listskruv FAST T10 avsedd för infästning av lister och massiva golv, speciellt där risk för sprickbildning är stor. Klarar 1,0 mm stålregel. Ytbehandling: Gulförzinkad. Burk.
Recensioner
Pelle J.Verifierad köpare
för 2 år sedanUtmärkt, stabil skruv som inte spricker listen även om man skruvar nära kant.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285421 |
| Dimension | 3,2x30 mm |
| Färg | Gul |
| Diameter | 3,2 mm |
| Längd | 30 mm |
| Ytbehandling | Gulförzinkad |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | T10 |
| Typ | Golv/Listskruv |
| EAN-nr | 7319972854218 |
