
Golv/Listskruv FASTT10Gul, Dimension: 3,2x40 mm
161 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Dimension
Färg: Gul

T10
Gul, Dimension: 3,2x40 mm 161 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Golv/Listskruv FAST T10 avsedd för infästning av lister och massiva golv, speciellt där risk för sprickbildning är stor. Klarar 1,0 mm stålregel. Ytbehandling: Gulförzinkad. Burk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285423 |
| Dimension | 3,2x40 mm |
| Färg | Gul |
| Diameter | 3,2 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Gulförzinkad |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | T10 |
| Typ | Golv/Listskruv |
| EAN-nr | 7319972854232 |


