Listskruv FAST BBS 3,9
fr.109 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

BBS 3,9
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

För montering av golvsocklar och andra listverk. Borrar och gängar snabbt i trä- eller stålregel max 0,9 mm. Självförsänkande skruvhuvud ger ett estetiskt snyggt montage. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
För montering av golvsocklar och andra listverk. Borrar och gängar snabbt i trä- eller stålregel max 0,9 mm. Självförsänkande skruvhuvud ger ett estetiskt snyggt montage. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,9x41, 3,9x57 mm |
| Färg | Gul, Vit |
| Utförande | Längd: 41 mm, Längd: 57 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 41, 57 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad och Gulkromaterad, Elförzinkad och Lackerad |
| Antal | 250 st/frp |
| Material | Metall |
| Typ | Listskruv |
