Montageskruv FAST BSP FZB
fr.109 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

BSP FZB
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Montageskruv FAST BSP FZB är en montageskruv med borrspets för infästning inomhus på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Montageskruv FAST BSP FZB är en montageskruv med borrspets för infästning inomhus på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4,2x14, 4,2x19, 4,2x25, 4,2x32 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 14, 19, 25, 32 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Spets | PH2 |
| Produkttyp | Montageskruv |
