
Välj Dimension (mm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Montageskruv FAST Trä UTV är en montageskruv med trägänga för användning utomhus. Ytbehandling: E-Coat. Korrosivitetsklass: C4. Burk. Korrosivitetsklass: C4.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Dimension | 4,5x25, 4,5x32, 4,5x45, 4,5x65 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Längd | 25, 32, 45, 65 mm |
| Ytbehandling | E-coat |
| Antal (st/frp) | 100, 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Spets | PH2 |
| Produkttyp | Montageskruv |
