Montageskruv FAST TX BSP FZB
fr.114 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-26
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Montageskruv FAST TX BSP FZB är en skruv med borrspets för infästning inomhus på stålregel max 2,5 mm. Bits: TX. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Montageskruv FAST TX BSP FZB är en skruv med borrspets för infästning inomhus på stålregel max 2,5 mm. Bits: TX. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4,2x14, 4,2x45 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 14, 45 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Spets | T20 |
| Produkttyp | Montageskruv |
