
Montageskruv FASTUTV BSP
fr.97 kr/frp
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Dimension (mm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Montageskruv FAST UTV BSP är en montageskruv med utvändig borrspets. För infästning utomhus i stålreglar max 2,5 mm. Ytbehandling: Silver Ruspert. Korrosivitetsklass: C3. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Dimension | 4,2x14, 4,2x25, 4,2x32, 4,2x65 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 14, 25, 32, 65 mm |
| Ytbehandling | Silver Ruspert |
| Antal (st/frp) | 100, 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Spets | PH2 |
| Produkttyp | Montageskruv |
