Montageskruv FAST UTV BSPDimension: 4,2x65 mm, Innehåll: 100 st
119 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
4,2x65

UTV BSP
Dimension: 4,2x65 mm, Innehåll: 100 st
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Montageskruv FAST UTV BSP är en montageskruv med utvändig borrspets. För infästning utomhus i stålreglar max 2,5 mm. Ytbehandling: Silver Ruspert. Korrosivitetsklass: C3. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Montageskruv FAST UTV BSP är en montageskruv med utvändig borrspets. För infästning utomhus i stålreglar max 2,5 mm. Ytbehandling: Silver Ruspert. Korrosivitetsklass: C3. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285300 |
| Dimension | 4,2x65 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 65 mm |
| Ytbehandling | Silver Ruspert |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Spets | PH2 |
| Produkttyp | Montageskruv |
| EAN-nr | 7319972853006 |
