Montageskruv FAST UTV
fr.99 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

UTV
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Montageskruv FAST UTV avsedd för infästning utomhus i trä och stålreglar max 0,9 mm. Ytbehandling: Silver Ruspert. Korrosivitetsklass: C3. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Montageskruv FAST UTV avsedd för infästning utomhus i trä och stålreglar max 0,9 mm. Ytbehandling: Silver Ruspert. Korrosivitetsklass: C3. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4,2x14, 4,2x25, 4,2x32, 4,2x50 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 14, 25, 32, 50 mm |
| Ytbehandling | Silver Ruspert |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Spets | PH2 |
| Typ | Montageskruv |
