
Montageskruv FASTUTVDimension: 4,2x50 mm
278 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Dimension (mm)
Beskrivning
Montageskruv FAST UTV avsedd för infästning utomhus i trä och stålreglar max 0,9 mm. Ytbehandling: Silver Ruspert. Korrosivitetsklass: C3. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285296 |
| Dimension | 4,2x50 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 50 mm |
| Ytbehandling | Silver Ruspert |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Spets | PH2 |
| Produkttyp | Montageskruv |
| EAN-nr | 7319972852962 |

